Lista nagrodzonych w LOTERII FANTOWEJ podczas XXVI Festynu Rodzinnego

Lista Darczyńców

   

Drodzy Państwo, ze względu na ilość nieczytelnie napisanych nazwisk, dla pełnej identyfikacji wylosowanych cegiełek, podajemy 3 ostatnie cyfry numeru telefonu. Nagrody są do odbioru w każdą środę maja i czerwca br. w godz. 16.00 - 18.00 w budynku przy ul. Gimnazjalnej 1 w Ostrowie Wielkopolskim, w którym znajduje się biuro naszego stowarzyszenia i działa świetlica "Boże Podwórko" (dawniej znajdowało się w nim biuro parafialne Konkatedry).

 
Nazwisko i imię Nr tel. Miejscowość Nr losu
… Sławek …...969 Ostrów Wlkp. 78.
… Aleksander ……840 Ostrów Wlkp. 108.
… Patryk ……312 Ostrów Wlkp. 90.
Andrzejewski Krzysztof ……700 Ostrów Wlkp. 237.
Artmański Kamil …...829 Ostrów Wlkp. 261.
Atkovych Petro ……976 Ostrów Wlkp. 120.
Banach Fabian ……907 Ostrów Wlkp. 217.
Banach Krzysztof ……059 Krotoszyn 128.
Bartoszek Sławomir …...208 Ostrów Wlkp. 49.
Baumann Piotr …...744 Ostrów Wlkp. 64.
Baura Oliwia …...062 Ostrów Wlkp. 53.
Bąk Maciej ……333 Ostrów Wlkp. 138.
Bilik Juri ……490 Ostrów Wlkp. 196.
Błaszczyk Paweł ……725 Skalmierzyce 95.
Błaszczyk Paweł ……725 Skalmierzyce 106.
Błaszczyk Paweł ……725 Skalmierzyce 167.
Błoch Dominik …...730 Ostrów Wlkp. 81.
Bociański Jakub ……347 Ostrów Wlkp. 93.
Bogdajewicz Kajetan ……232 Ostrów Wlkp. 223.
Boroch Żaneta ……019 Ostrów Wlkp. 164.
Boros Ola …...785 Ostrów Wlkp. 8.
Borowska Oliwia …...319 Ostrów Wlkp. 30.
Borowska Oliwia ……319 Ostrów Wlkp. 160.
Bova Sergiej ……453 Ostrów Wlkp. 107.
Budzik Sławomir ……301 Garki 127.
Budzyń Mikołaj ……020 Ostrów Wlkp. 211.
Bytkowska Karolina …...713 Ligota 47.
Bzik Natalia …...349 Ostrów Wlkp. 20.
Celmer Maciej ……555 Ostrów Wlkp. 170.
Czajka Paweł ……864 Sobótka 251.
Czerniejewska Michalina Ostrów Wlkp. 100.
Dancheko Ihor ……305 Ostrów Wlkp. 133.
Darmosz Oliwia ……340 Ostrów Wlkp. 190.
Dębowa Ewelina …...813 Ostrów Wlkp. 4.
Dokchenko …...305 Ostrów Wlkp. 65.
Drahov Dymitro ……376 Ostrów Wlkp. 165.
Dubielczyk Jakub ……859 Ostrów Wlkp. 208.
Duczmal Damian ……593 Ostrów Wlkp. 140.
Dutkowiak Katarzyna …...480 Ostrów Wlkp. 111.
Działocha Kasia ……035 Ostrów Wlkp. 195.
Dziegińska Justyna ……373 Biskupice Zaba. 158.
Fórmanek Zuzanna …...971 Ostrów Wlkp. 67.
Frąszczak M. …...261 Ostrów Wlkp. 9.
Fulczyk Weronika Ostrów Wlkp. 2.
Gałązka Ewelina ……200 Nowa Kakawa 147.
Gałązka Jarosław …...899 Nowa Kakawa 12.
Gatner Teresa ……258 Ostrów Wlkp. 121.
Gąsiorowska Karolina …...314 Ostrów Wlkp. 58.
Graff Samuel ……900 Ostrów Wlkp. 137.
Graff Tymoteusz ……900 Ostrów Wlkp. 216.
Gromadzki Zbigniew ……113 Ostrów Wlkp. 250.
Grzesiak Łukasz …...298 Ostrów Wlkp. 62.
Grzesiak Michał ……070 Chynowa 249.
Guzikowska Paulina Ostrów Wlkp. 205.
Hajdziony Jas Wysocko Wielkie 204.
Hajdziony Sebastian Wysocko Wielkie 35.
Harasimov Serhii ……169 Ostrów Wlkp. 214.
Hazubska Zuzanna ……772 Ostrów Wlkp. 112.
Hazubski Igor …...772 Ostrów Wlkp. 50.
Hoffmann Krystyna …...860 Ostrów Wlkp. 70.
Hrechka Mykola ……697 Ostrów Wlkp. 189.
Hrechka Mykola …...697 Ostrów Wlkp. 74.
Ihor Kuryliak ……615 Ostrów Wlkp. 181.
Ivahov Dymitro …...376 Ostrów Wlkp. 76.
Ivakov Dymitro ……376 Ostrów Wlkp. 247.
Jagielska Marta ……514 Ostrów Wlkp. 102.
Janiak Jan ……094 Ostrów Wlkp. 142.
Jawoś Jarosław ……388 Tarchały Wielkie 169.
Jaziewicz Agata ……487 Ostrów Wlkp. 171.
Jeziorny Władysław ……626 Ostrów Wlkp. 105.
Jeżewska Marta ……777 N. Skalmierzyce 199.
Junak Magdalena ……905 Gorzyce Wielkie 96.
Justyna Sroka …...587 Ostrów Wlkp. 16.
Juśkiewicz Grzegorz …...357 Ostrów Wlkp. 27.
Juw... Julia ……363 Gorzyce Wielkie 188.
Kaczmarek Klaudia Wtórek 80.
Kałojak Wiktor …...498 Ostrów Wlkp. 39.
Kałuża Wojciech ……794 Ostrów Wlkp. 131.
Kałużna Kinga …...115 Ostrów Wlkp. 56.
Kamińska Ewelina ……643 Ostrów Wlkp. 153.
Kapuśniak Adam ……742 Ostrów Wlkp. 92.
Kasprzak Aleksandra ……645 Ostrów Wlkp. 184.
Kasprzak Igor …...031 Ostrów Wlkp. 83.
Kasprzak Mirosław ……648 Lewków 197.
Kasprzak Mirosława ……648 Lewków 236.
Kindrativ Igor …...476 Ostrów Wlkp. 10.
Kindrativ Igor ……476 Ostrów Wlkp. 246.
Kociemba Martyna ……591 Bogufałów 207.
Kocińska Wiktoria ……596 Ostrów Wlkp. 194.
Kois Beata …...155 Ostrów Wlkp. 61.
Kokot Maja ……806 Ostrów Wlkp. 176.
Kortylewski Henryk Ostrów Wlkp. 139.
Kovalchuk Serhii ……948 Ostrów Wlkp. 254.
Kowalska Monika …...313 Lewków 18.
Kryjom Andrzej …...225 Ostrów Wlkp. 85.
Kryszczak Katarzyna …...879 Ostrów Wlkp. 22.
Kryszczak Wiesław ……879 Ostrów Wlkp. 248.
Kuliński Paweł …...252 Ostrów Wlkp. 29.
Kupaj Marysia …...347 Ostrów Wlkp. 3.
Kupczyk Marysia ……937 Ostrów Wlkp. 220.
Kurtyka Anita …...077 Ostrów Wlkp. 86.
Kuryliak Ihor …...615 Ostrów Wlkp. 43.
Kuryliak Ihor ……615 Ostrów Wlkp. 144.
Kusza Małgorzata ……551 Ostrów Wlkp. 198.
Lamek Kacper …...738 Ostrów Wlkp. 89.
Leka Paulina Ostrów Wlkp. 123.
Lisiecka Marta ……469 Ostrów Wlkp. 145.
Ławrynowicz Wiktor ……432 Ostrów Wlkp. 225.
Ławska Joanna Ostrów Wlkp. 226.
Maciejewska Maria Ostrów Wlkp. 99.
Mahda Arter …...073 Ostrów Wlkp. 262.
Majchrzak Kinga …...325 Ostrów Wlkp. 37.
Majewska Małgorzata-Koch ……432 Ostrów Wlkp. 229.
Majewski Mirosław …...627 Żdżary 104.
Majewski Mirosław ……627 Żdżary 154.
Majewski Mirosław ……627 Żdżary 159.
Makiesa Patryk …...462 Ostrów Wlkp. 21.
Maląg Iwona …...422 Sieroszewice 38.
Malesa Wiktor ……682 Wysocko Wielkie 230.
Mańkowski Michał ……232 Ostrów Wlkp. 219.
Marcinczak Dariusz Ostrów Wlkp. 166.
Marciniak Anna …...610 Ostrów Wlkp. 48.
Marciniak Daniela Ostrów Wlkp. 241.
Marciniak Grzegorz …...008 Ostrów Wlkp. 7.
Marciniak Maria ……008 Ostrów Wlkp. 235.
Marks Oliwier ……111 Ostrów Wlkp. 252.
Martyniak Vitalii …...827 Ostrów Wlkp. 42.
Martyniuk Vitali ……827 Ostrów Wlkp. 183.
Martyniuk Vitalii …...827 Ostrów Wlkp. 63.
Matuszczak Alicja ……056 Ostrów Wlkp. 244.
Matuszewska Olga ……709 Ostrów Wlkp. 109.
Matysiak Kinga ……822 Chynowa 224.
Michaś Justyna ……891 Ostrów Wlkp. 173.
Mieszkalska Marlena Ostrów Wlkp. 201.
Misiek Martyna ……923 Ostrów Wlkp. 175.
Mocek Jerzy Ostrów Wlkp. 54.
Moroz Andrii ……965 Ostrów Wlkp. 94.
Mus Szymon Ostrów Wlkp. 192.
Nawrocka Katarzyna ……884 Wielowieś 253.
Niełacny Leszek …...920 Ostrów Wlkp. 72.
Niezgódka Ania ……218 Ostrów Wlkp. 182.
Niklas Gabriela ……993 Ostrów Wlkp. 130.
Niklas Karolina …...939 Ostrów Wlkp. 34.
Niklas Maria ……241 Kościelna Wieś 240.
Nowak Leszek ……547 Ostrów Wlkp. 117.
Orylska Ewa ……439 Ostrów Wlkp. 179.
Panowicz Mateusz …...666 Ostrów Wlkp. 33.
Panowicz Paweł ……666 Ostrów Wlkp. 157.
Patryas Ewa ……286 Ostrów Wlkp. 255.
Pawlak Mariusz ……023 Ostrów Wlkp. 210.
Pawłowska-Kaczmarek M. …...519 Ostrów Wlkp. 26.
Piekarczyk Zuzanna ……001 Ostrów Wlkp. 193.
Pielawska Basia ……120 Czarny Las 178.
Pietralczyk Ewa ……632 Ostrów Wlkp. 126.
Piotrowska Barbara Ostrów Wlkp. 143.
Plec Krzysztof …...618 Ostrów Wlkp. 19.
Plucińska Olga …...439 Ostrów Wlkp. 45.
Płokarz Salomea Ostrów Wlkp. 155.
Poor Iwona ……530 Ostrów Wlkp. 180.
Poprawa Danuta ……454 Ostrów Wlkp. 212.
Poprawa Marta ……266 Ostrów Wlkp. 148.
Poprawa Michał ……501 Ostrów Wlkp. 245.
Potaśniczak Maja ……498 Będzieszyn 132.
Pozwiak Alina …...187 Ostrów Wlkp. 17.
Poźniak Alina ……187 Ostrów Wlkp. 124.
Poźniak Alina ……187 Ostrów Wlkp. 152.
Przegoń Igor ……170 Ostrów Wlkp. 156.
Przerwa Maria ……484 Ostrów Wlkp. 209.
Przygoda Katarzyna …...326 Ostrów Wlkp. 73.
Ptokarz Salomea ……379 Ostrów Wlkp. 238.
Rachulska Lena …...627 Ostrów Wlkp. 51.
Rakovych Petro …...976 Ostrów Wlkp. 28.
Ratajczak Stanisław ……954 Ostrów Wlkp. 163.
Roszak Michał …...737 Ostrów Wlkp. 84.
Roślicki Konrad ……374 Skalmierzyce 234.
Rudnicki Eryk ……330 Ostrów Wlkp. 200.
Rudowicz Amelia ……852 Ostrów Wlkp. 162.
Ruszkiewicz maja ……868 Ostrów Wlkp. 259.
Rybak Agata ……481 Ostrów Wlkp. 221.
Rybak Marcin ……481 Ostrów Wlkp. 218.
Rynowiecki Tomasz ……433 Ostrów Wlkp. 113.
Shapovalov Volodymir ……984 Ostrów Wlkp. 97.
Siłora Patrycjusz ……827 Ostrów Wlkp. 172.
Skibiński Zbigniew ……695 Ostrów Wlkp. 101.
Skowron-Gabrysiak Jadwiga ……580 Ostrów Wlkp. 151.
Skórzewska Krystyna Ostrów Wlkp. 186.
Skrzecz Zuzanna ……126 Ostrów Wlkp. 98.
Smaga Anna …...909 Ostrów Wlkp. 13.
Smug Oliwia …...869 Ostrów Wlkp. 46.
Smułka Dariusz …...712 Ostrów Wlkp. 57.
Sohaliuk Sergiej ……524 Ostrów Wlkp. 115.
Sokaliuk Sergiej ……524 Ostrów Wlkp. 119.
Sówka Agnieszka ……404 Przygodzice 215.
Sptchała Jagoda ……672 Ostrów Wlkp. 202.
Stasiak Nadia ……159 Ostrów Wlkp. 174.
Stendera Bogumiła …...661 Chynowa 60.
Stodolna Nadia ……693 Ostrów Wlkp. 243.
Suski Nikodem ……250 Ostrów Wlkp. 213.
Szafałowicz Leszek ……791 Ostrów Wlkp. 258.
Szałata Katarzyna ……960 Krotoszyn 233.
Szambelan Dorota …...412 Ostrów Wlkp. 6.
Szewczyk Izabela (Kacperek) ……639 Ostrów Wlkp. 228.
Szkudlarz-Ryczek …...353 Odolanów 14.
Sztukowski Robert ……296 Czekanów 149.
Szubert Lena ……373 Ostrów Wlkp. 191.
Szukalska Anna Ostrów Wlkp. 55.
Szymankiewicz Oskar Biskupice Ołob. 110.
Szymańska Adriana ……471 Sośnie 203.
Szymczak Anna …...715 Ostrów Wlkp. 1.
Szymczak Piotr ……185 Wtórek 91.
Szymczak Renata Ostrów Wlkp. 146.
Szymczak Renata Ostrów Wlkp. 168.
Szymendera Ewa ……060 Ostrów Wlkp. 135.
Świegoniak Łukasz ……566 Ostrów Wlkp. 136.
Tolkachov Serhii …...153 Ostrów Wlkp. 25.
Tomalak Monika ……820 Ostrów Wlkp. 231.
Tomashewski Pavlo ……989 Ostrów Wlkp. 118.
Tomashewski Pavlo ……989 Ostrów Wlkp. 141.
Trzcieliński Piotr ……889 Ostrów Wlkp. 125.
Tserkowiak Roman ……895 Ostrów Wlkp. 187.
Tserkowniak Roman ……895 Ostrów Wlkp. 257.
Turek Alina …...714 Ludwików 71.
Tyrakowska Oliwia ……652 Ostrów Wlkp. 103.
Tyschko Roman …... 527 Ostrów Wlkp. 31.
Urbaniak Katarzyna ……499 Ostrów Wlkp. 227.
Urbaniak Nikodem …...391 Ostrów Wlkp. 68.
Urbaniak Nina …...220 Ostrów Wlkp. 40.
Vdkov Alek …...971 Ostrów Wlkp. 52.
Volkov Aleksander …...971 Ostrów Wlkp. 23.
Wachowiak Sylwia ……319 Ostrów Wlkp. 242.
Walczak Jasiu …...560 Ostrów Wlkp. 32.
Walczak Marek ……003 Ostrów Wlkp. 114.
Walczak Renata Ostrów Wlkp. 24.
Waldemar Początek ……661 Ostrów Wlkp. 206.
Warga Angelika ……797 Bogufałów 150.
Wasińska Aneta …...454 Ostrów Wlkp. 77.
Wiatrak Urszula …...185 Ostrów Wlkp. 75.
Wiesner Irena ……290 Ostrów Wlkp. 122.
Wiesner Irena ……290 Ostrów Wlkp. 239.
Włodarczyk Bartek Ostrów Wlkp. 232.
Wodniczak Mateusz ……410 Ostrów Wlkp. 185.
Woźniak Wiktoria …...964 Ostrów Wlkp. 59.
Wróbel Mikołaj ……968 Ostrów Wlkp. 256.
Wypych Lena ……897 Radłów 129.
Wypych Przemek …...897 Radłów 79.
Wyszyński Paweł ……005 Ostrów Wlkp. 161.
Yakovishyn Yurii …...858 Ostrów Wlkp. 44.
Yuru Yakovishyn …...858 Ostrów Wlkp. 5.
Zajączkowska Maria ……087 Ostrów Wlkp. 222.
Zapart Emilia …...797 Ostrów Wlkp. 15.
Zapart Emilia …...797 Ostrów Wlkp. 66.
Zapart Emilia …...797 Ostrów Wlkp. 82.
Zapart Emilia …...797 Ostrów Wlkp. 87.
Zapart Emilia …...797 Ostrów Wlkp. 88.
Zapart Emilia …...797 Ostrów Wlkp. 177.
Zapart Emilia …...797 Ostrów Wlkp. 260.
Ziajka Romana ……801 Ostrów Wlkp. 134.
Zielińska Klaudia …...356 Ostrów Wlkp. 11.
Zieliński Ksawery …...356 Ostrów Wlkp. 36.
Zmyślony Roman ……207 Ostrów Wlkp. 116.
Zych Renata …...102 Ostrów Wlkp. 69.
Żywica Adam …...907 Ostrów Wlkp. 41.
-->