Program 32. Festynu Rodzinnego

Już w niedzielę 32. Festyn Rodzinny, na który serdecznie zapraszamy.

Ramowy plan atrakcji festynu (uwaga – plan może ulec zmianie)

GODZ. 12.00 – OTWARCIE

NA SCENIE

  •  Przegląd scholl o Puchar Biskupa Diecezji Kaliskiej
  • Występ zespołu wokalnego ze wietlicy BOŻE PODWÓRKO 
  • Występy młodych wokalistów
  • Tańce Lednickie
  •  koncert zespołu TACY NIE INNI
  •  GWIAZDA WIECZOIRU – WYSTĘP ZESPOŁU ROCK & FIRE

GODZ. 15.00

  • konkurs wiedzy o Ostrowie Wielkopolskim o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego
  • mecz szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
  • I Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Powiat bliski memu sercu” – ogłoszenie wyników

W AMFITEATRZE

  • Konkurs Psich Piękności

12.15 – 14.00 – zapisy w namiocie HUSSE

              14.45 – rozstrzygnięcie

DODATKOWE ATRAKCJE

  • Strefa dziecka – gry, quizy i konkursy rodzinne
  • warsztaty herbowe
  • warsztaty robotyki
  • warsztaty decoupage dla dzieci i seniorów
  • OstroWplansze – stanowisko gier planszowych
  • malowanie twarzy
  • stanowisko modelowania balonów
  • strefa baniek mydlanych
  • rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego,
  • przejazd kolejką turystyczną
  • znakowanie rowerów i drogocennych przedmiotów
  • pokaz sprzętu policyjnego i pożarniczego
  • gaszenie domków
  • żywe maskotki
  • torty

PROGRAM NA SCENIE

12.00 – oficjalne otwarcie Festynu

12.15 – PRZEGLĄD SCHOLL

14.15– występ zespołu ze świetlicy BOŻE PODWÓRKO (obrady jury)

14.25 – TAŃCE LEDNICKIE

14.40 – ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów

15.00 – TORT dla dzieci biorących udział w występach (schole, wokaliści)

15.15 – WYSTĘPY WOKALISTÓW

16.30 – przerwa techniczna – montowanie się zespołu TACY NIE INNI

17.00 – występ zespołu TACY NIE INNI z Krotoszyna

18.00 – ogłoszenie wyników symultany, turnieju wiedzy o Ostrowie i konkursu fotograficznego z wręczeniem pucharów i nagród

18.15 – tort (na scenie montuje się zespół)

18.30 – KONCERT ZESPOŁU ROCK & FIRE

19.30 – ZAKOŃCZENIE FESTYNU

PRZEGLĄD SCHOL

 KaliszISKIERKI MIŁOSIERDZIA12.15 – 12.25
 KaliszŚw. Brata Alberta Chmielowskiego w Kaliszu12.27 – 12.37
 Ostrów WielkopolskiKonkatedra12.40 – 12.50
 Ostrów WielkopolskiSchola z parafii pw. św. Pawła12.53 – 13.00
 Ostrów WielkopolskiParafia pw. św. Rodziny13.03 – 13.13
 Wysocko WielkieWW BANDA parafia pw. Podwyższenia Krzyża św.13.15 – 13.25
 Ostrów WielkopolskiBOŻE KRÓWKI Miłosierdzie Boże w Ostrowie Wielkopolskim13.28-13.38
 KrotoszynRATOWNICY św. JANA CHRZCICIELA13.40 – 13.50
 KrotoszynANIELSKIE  GŁOSY, parafia pw. św. Marii Magdaleny13.53 – 14.03
 MarszałkiChrystusa Króla w Marszałkach14.05 – 14.15

PRZEGLĄD WOKALISTÓW

 Zespół wokalnyMłodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim15.15
 Zofia JanośMłodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim15.25
 Liliana KrawczyńskaMłodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim15.28
 Katarzyna KempińskaMłodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim15.31
 Lena KucharskaMłodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim15.35
 17 występów wokalnychGminny Ośrodek Kultury w Sieroszewicach15.35 – 16.35
Udostępnij