Wyniki loterii fantowej
organizowanej podczas Jubileuszowego XXV Festynu Rodzinnego,
który odbył się  22 maja 2016 r. w Parku Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Nagrody można odbierać w każdą środę w godz. 16.00 – 18.00 do końca czerwca 2016 roku w biurze stowarzyszenia przy ul.  Gimnazjalnej 1 w Ostrowie Wielkopolskim, 
Nagrody nie odebrane w wyznaczonym terminie przeznaczone zostaną na cele charytatywne.
Nazwisko i imię Miejscowość Nr losu
Alisa Jakubowa Ostrów Wlkp. 001421
Bajerlein Klementyna Ostrów Wlkp. 000211
Banach Wiktoria Ostrów Wlkp. 002483
Banasiak Iwona Ostrów Wlkp. 004082
Banasiak Julia Ostrów Wlkp. 001311
Baraniak Milena Ostrów Wlkp. 002620
Baranowska Bogna Ostrów Wlkp. 003114
Bartniczak Jaś Ostrów Wlkp. 002566
Bartosz Barbara Ostrów Wlkp. 003482
Bąk Patryk Ostrów Wlkp. 004097
Bejster Ola Janków Przygodzki 002118
Beker Izabela Ostrów Wlkp. 004127
Biegańska Julia Topola Mała 002092
Biel Grażyna Ostrów Wlkp. 000579
Bijoch Szymon Ostrów Wlkp. 003965
Bilan Iwona Ostrów Wlkp. 003535
Bilan Iwona Ostrów Wlkp. 003538
Bilan Mateusz Ostrów Wlkp. 002371
Bińczyk Magdalena Ostrów Wlkp. 002559
Bińczyk Magdalena Ostrów Wlkp. 002558
Bogacz Longina Ostrów Wlkp. 003892
Boklach Valentyn Ostrów Wlkp. 003290
Boklach Valentyn Ostrów Wlkp. 003271
Boże Podwórko Ostrów Wlkp. 003720
Brucheiser Marcin Ostrów Wlkp. 002286
Bugajska-Zagórska Barbara Ostrów Wlkp. 000729
Burkietowicz Dominika Sulmierzyce 004153
Burkietowicz Dominika Sulmierzyce 004154
Burkietowicz Karolina Sulmierzyce 004167
Cegiełka Waldemar Ostrów Wlkp. 003314
Cegła Krzysztof Ostrów Wlkp. 003176
Cerbińska Paulina 003981
Chróściak Arkadiusz Gorzyce Wielkie 004265
Chytka Dawid Ostrów Wlkp. 003250
Cozaś Adrian Ostrów Wlkp. 000466
Daniluk Paweł Ostrów Wlkp. 002590
Dąbek Anita Ostrów Wlkp. 002300
Dębicka Alicja Wysocko Wielkie 004420
Dolata Bernadeta Gorzyce Wielkie 002509
Dolna Anna Ostrów Wlkp. 004184
Dończewska maria Ostrów Wlkp. 004249
Drajer Marta Ostrów Wlkp. 002034
Drząkowska Weronika Ostrów Wlkp. 000886
Duczmal Janina Ostrów Wlkp. 003886
Dudka Kuba Przygodzice 000985
Dudka Kuba Przygodzice 000987
Dwornik Joanna Ostrów Wlkp. 003334
Dwornik Joanna Ostrów Wlkp. 003338
Dwornik Joanna Ostrów Wlkp. 003337
Dyc Adam Janków Przygodzki 000138
Finger Alicja Ostrów Wlkp. 000262
Fulczyk Weronika Ostrów Wlkp. 001740
Garyantesiewicz Izabela Ostrów Wlkp. 002088
Giermanowicz Martyna Topola Mała 000204
Gimnazjum Jana Pawła II Ostrów Wlkp. 000092
Głodek Anna Ostrów Wlkp. 000267
Gołacka Ania Odolanów 000277
Gomółka Paulina Ostrów Wlkp. 002323
Gorząd Arek Ostrów Wlkp. 002394
Graczyk Agata Ostrów Wlkp. 002157
Gruszka Joanna Ostrów Wlkp. 001338
Grzegorowska Aneta Ostrów Wlkp. 002551
Grzegorowska Ludmiła Ostrów Wlkp. 001730
Grzegorowska Ludmiła Ostrów Wlkp. 001811
Grzegorz Pluciński Ostrów Wlkp. 000945
Grześczyk Anna Ostrów Wlkp. 000330
Gwizdal Monika Ostrów Wlkp. 002366
Haft Mateusz Ostrów Wlkp. 002059
Hajdziony Jan Wysocko Wielkie 004423
Hurna Ewelina Ostrów Wlkp. 000994
Hypka Eliza Topola Osiedle 001855
Jadzińska Anna Ostrów Wlkp. 002294
Jankowiak Krystian Ostrów Wlkp. 001848
Jankowiak Maciej Ostrów Wlkp. 001849
Jankowska Magdalena Ostrów Wlkp. 004510
Janusz Marzena Ostrów Wlkp. 000651
Jarek Mariusz Ostrów Wlkp. 003950
Jarych Magdalena Ostrów Wlkp. 000249
Jemińska Julia Ostrów Wlkp. 003190
Jeran Alan Ostrów Wlkp. 002577
Jess Aleksander Zacharzew 001305
Julia Ostrów Wlkp. 003191
Kaczmarek Bożena Ostrów Wlkp. 003151
Kaczmarek Karol Ostrów Wlkp. 001824
Kaczmarek Katarzyna Ostrów Wlkp. 001793
Kaczmarek Nikola Ostrów Wlkp. 003806
Kalina Magdalena Janków Przygodzki 002604
Kalińska Kasia Latowice 002359
Karpowicz Wojciech Ostrów Wlkp. 003803
Katarzyna Sośnie 002283
Kisielewski Mateusz Ostrów Wlkp. 003918
Knuła Małgorzata Ostrów Wlkp. 002165
Kois Aneta Latowice 001028
Kois Aneta Latowice 001027
Komorski Roman Ostrów Wlkp. 002241
Konieczna Izabela Ostrów Wlkp. 002351
Konieczny Mateusz Ostrów Wlkp. 004029
Koper Tomasz (senior) Ostrów Wlkp. 002085
Kosowska Agnieszka Nowe Skalmierzyce 001211
Kowalczyk Mikołaj Ostrów Wlkp. 002458
Kowalczyk Szymon Ostrów Wlkp. 000514
Krakowska Monika Topola Mała 004252
Krawczyk Nikodem Ostrów Wlkp. 002263
Krawczyk Przemysław Ostrów Wlkp. 002279
Krawętkowska Karolina Ostrów Wlkp. 002465
Kubiak Iwona Ostrów Wlkp. 001203
Kubiak Magdalena Ostrów Wlkp. 000530
Kubska Magdalena Ostrów Wlkp. 000114
Kuchta Maria Ostrów Wlkp. 004514
Kulas Milena Raszków 003212
Kupczyk Halina Ostrów Wlkp. 002616
Kuścielek Justyna Ostrów Wlkp. 001833
Kyselov Oleksii Ostrów Wlkp. 003286
Lech Antonina Ostrów Wlkp. 001079
Leszczyński Sebastian Ostrów Wlkp. 004211
Ludniewicz Włodzimierz Ostrów Wlkp. 002132
Ławniczak Lech Ostrów Wlkp. 002442
Magdalena Kubiak Ostrów Wlkp. 000549
Majchrzak Lena Ostrów Wlkp. 004143
Majewski Robert Ostrów Wlkp. 002565
Makowski Wojciech Ostrów Wlkp. 002154
Malchrzycki Aleksander Ostrów Wlkp. 001779
Maleszka Piotr Ostrów Wlkp. 001281
Malińska Maja Ostrów Wlkp. 001543
Maliński Mirosław Ostrów Wlkp. 001816
Małolepsza Magda Ostrów Wlkp. 004023
Marchewka Małgorzata Ostrów Wlkp. 001863
Marcinkowska Martyna Ostrów Wlkp. 000545
Marcinkowski Stanisław Ostrów Wlkp. 002066
Marczak Janusz Ostrów Wlkp. 2 003069
Matuszczak Anna Ostrów Wlkp. 002475
Matuszczak Anna Ostrów Wlkp. 000569
Matuszczak Piotr Ostrów Wlkp. 001920
Matysiak Maciej Ostrów Wlkp. 003978
Mazurek Julia Ostrów Wlkp. 000477
Mielniczek Maja Ostrów Wlkp. 000894
Mierzejewski Igor Ostrów Wlkp. 000151
Miklas Gabriela Ostrów Wlkp. 001129
Mikołajczak Alicja Ostrów Wlkp. 002522
Mikołajczak Ewa Ostrów Wlkp. 001708
Milewska Renata Ostrów Wlkp. 003473
Misterska Maria Ostrów Wlkp. 000770
Mochowicz Martyna Ostrów Wlkp. 004047
Mos Tadeusz Ostrów Wlkp. 001583
Mucha Beata Ostrów Wlkp. 001783
Mus Małgorzata Ostrów Wlkp. 002271
Myślińska Ola Ostrów Wlkp. 000198
Niklas Dorota Ostrów Wlkp. 003004
Nowacka Ewa Ostrów Wlkp. 004280
Olejniczak Karolina Ostrów Wlkp. 002402
Olszak Piotr Ostrów Wlkp. 001766
Pacyw Bartosz Ostrów Wlkp. 002235
Palczewski Damian Ostrów Wlkp. 001367
Paluszkiewicz Marek Sulmierzyce 004162
Pasieka Danuta Ostrów Wlkp. 004006
Pazyna Monika Sośnie 002521
Perz Ewa Ostrów Wlkp. 001856
Pietroń Weronika Ostrów Wlkp. 000309
Pietroń Weronika Ostrów Wlkp. 000308
Piwońska Żaneta Ostrów Wlkp. 004180
Poźniak Alina Ostrów Wlkp. 003340
Pruchnicka Beata Ostrów Wlkp. 000916
Przybylska Mirosława Ostrów Wlkp. 003964
Przybylska Mirosława O-w Nowa Krępa 003963
Rachula Lena Ostrów Wlkp. 001531
Rachwalski Jan Ostrów Wlkp. 003123
Rachwalski Karol Ostrów Wlkp. 000587
Raczak Daria Ostrów Wlkp. 001201
Ratajczak Stanisław Ostrów Wlkp. 000224
Ratajczyk Robert Ostrów Wlkp. 004305
Regus Aneta Ostrów Wlkp. 004187
Rembiok Katarzyna Czekanów 001845
Roga Waldemar Czarny Las 003479
Roga Wojciech Sośnie 003092
Roga Wojciech Sośnie 003087
Rubas Janusz Ostrów Wlkp. 000194
Rynkowska Lidia Ostrów Wlkp. 000550
Sienkiewicz Julia Ostrów Wlkp. 001744
Sieradzka Emilia Ostrów Wlkp. 000950
Sieradzka Zuzanna Ostrów Wlkp. 002134
Sitek Przemysław Ostrów Wlkp. 002595
Skowrońska Paulina Ostrów Wlkp. 001967
Skrobańska Aleksandra Ostrów Wlkp. 003968
Skrobisz Ewa Ostrów Wlkp. 002626
Smentek Zdzisław Ostrów Wlkp. 004298
Smentek Zdzisław Ostrów Wlkp. 004289
Sówka Kacper Ostrów Wlkp. 001818
Spalony łukasz Ostrów Wlkp. 002519
Spitalniak Klaudia Wtórek 000535
Stagraczyńska Teresa Ostrów Wlkp. 002578
Stanisław Ratajczak Ostrów Wlkp. 000225
Stempniewicz Zofia Ostrów Wlkp. 000567
Stendera Sylwia Ostrów Wlkp. 001923
Strzelczyk Jan Ostrów Wlkp. 000470
Suska Aldona Topola Mała 004238
Suski Mateusz O-w, Topola Mała 003995
Szczepaniak Lidia Gorzyce Wielkie 004274
Szczepaniak Lidia Gorzyce Wielkie 004273
Szczepańska Dominika Ostrów Wlkp. 000023
Szcześniak Mateusz Ostrów Wlkp. 000283
Szewczyk Agata Ostrów Wlkp. 003929
Szubert Lena Ostrów Wlkp. 002145
Szubert Lena Ostrów Wlkp. 002147
Szulc Dawid Ostrów Wlkp. 002666
Szulc Dawid Ostrów Wlkp. 002399
Szulc Marcin Ostrów Wlkp. 003713
Szwedek Aleksander Ostrów Wlkp. 004090
Szych Bożena Ostrów Wlkp. 001795
Szydlak Wojciech Ostrów Wlkp. 001676
Szymczak Jacek Ostrów Wlkp. 002503
Szymoniak Magdalena Ostrów Wlkp. 004227
Szyszka Mikołaj Ostrów Wlkp. 004258
Szyszko Aleksandra Ostrów Wlkp. 003969
Świgoniak Amelia Ostrów Wlkp. 003241
Tomczak Mateusz Ostrów Wlkp. 001516
Tomkowiak Ewa Ostrów Wlkp. 004448
Ulbrich Nikodem Ostrów Wlkp. 000776
Ulichnowska Andżelika Ostrów Wlkp. 001880
Urban Bartek Wysocko Małe 003322
Urban Bartek Wysocka Małe 003316
Urbaniak Katarzyna Ostrów Wlkp. 001981
Usarek Łukasz Ostrów Wlkp. 003548
Voroston Andrii Ostrów Wlkp. 002921
Waniak Antoni Ostrów Wlkp. 001138
Wasielewski Adrian Bonikowo Kościan 004312
Wasielewski Adrian Bonikowo Kościan 000212
Weisskopf Alicja Ostrów Wlkp. 000061
Wiesner Irena Ostrów Wlkp. 002984
Wiewióra Igor Ostrów Wlkp. 000854
Wilczura Kamil Ostrów Wlkp. 003159
Winiecki Dominik Pleszew 004012
Witlek Genowefa Ostrów Wlkp. 002490
Wlazik Stanisława Ostrów Wlkp. 004318
Wlazik Stanisława Ostrów Wlkp. 004319
Wojtko Dawid Ostrów Wlkp. 002218
Woźniak Klaudia Ostrów Wlkp. 000250
Wróbel Mikołaj Ostrów Wlkp. 002606
Wysota Kamila Nowe Skalmierzyce 000836
Wysota Michał Ostrów Wlkp. 000837
Yershov Oleksii Ostrów Wlkp. 003266
Zagórska Mariola Ostrów Wlkp. 000280
Zapart Emilia Ostrów Wlkp. 003077
Zapart Olek Ostrów Wlkp. 003037
Zaradny Dominik Topola mała 002612
Ziomkowska Maria Ostrów Wlkp. 000400
Ziółkowski Bartosz Ostrów Wlkp. 003054
Zmyślona Bogumiła Ostrów Wlkp. 004418
Zmyślony Witold Janków Przygodzki 36 000594
Zych Izabela Ostrów Wlkp. 004076
Zych Paweł Ostrów Wlkp. 004077
Żak Zuzia Ostrów Wlkp. 004435
Żurawska Maria Ostrów Wlkp. 004377
Żywica Mateusz Ostrów Wlkp. 004445
Żywica Michał Odolanów 004443
-->